Види досліджень

Ентомологічна експертиза – методи виявлення та визначення у лабораторних умовах регульованих та інших шкідливих комах і кліщів в об’єктах регулювання (будь-яка рослина, ґрунт, продукти та організми рослинного походження) з метою запобігання або обмеження будь-якої шкоди внаслідок занесення або поширення шкідливих організмів на території України.

Мікологічна експертиза – методи виявлення та визначення у лабораторних умовах регульованих та інших збудників грибкових захворювань в об’єктах регулювання (будь-яка рослина, ґрунт, продукти та інші організми рослинного походження) з метою запобігання або обмеження будь-якої шкоди внаслідок занесення або поширення шкідливих організмів на території України.

Бактеріологічна експертиза – методи виявлення та визначення у лабораторних умовах регульованих та інших збудників бактеріальних захворювань в об’єктах регулювання (будь-яка рослина, продукти та інші організми рослинного походження) з метою запобігання або обмеження будь-якої шкоди внаслідок занесення або поширення шкідливих організмів на території України.

Фітогельмінтологічна експертиза – методи виявлення та визначення у лабораторних умовах регульованих та інших видів фітопаразитичних нематод в об’єктах регулювання (будь-яка рослина, ґрунт, продукти та інші організми рослинного походження) з метою запобігання або обмеження будь-якої шкоди внаслідок занесення або поширення шкідливих організмів на території України.

Гербологічна експертиза – методи виявлення та визначення у лабораторних умовах засміченості регульованими та іншими видами бур’янів в об’єктах регулювання (будь-яка рослина, ґрунт, продукти та інші організми рослинного походження) з метою запобігання або обмеження будь-якої шкоди внаслідок занесення або поширення шкідливих організмів на території України.

Частота і відхід — визначення вмісту складників що становлять партію насіння: основної культури, інших рослин, відходу (домішки).

Схожіть та енергія проростання — встановлення кількості насінин (у відсотках), здатних утворювати нормально розвинуті проростки за оптимальних умов пророщування.

Маса 1000 насінин -аналізування визначення маси 1000 насінин як одного з важливих показників, що характеризують цінність насіннєвої партії.

Методи анлізування домішок насіння інших рослин — поштучне визначення у складі домішок насіння рослин, небажаних для садівництва незалежно від їх вмісту під час аналізування їх частоти.

Визначення вологості — це метод аналізування, який грунтується на обліку втрати води під час висушування насіння в сушильній  камері.

Аналізування заселеності насіння шкідниками — визначення наявності у насіннєвому матеріалі живих шкідників насіння.